Bukmacher Milenium oferuje nowym graczom na start pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. Chcąc skorzystać z tej akcji wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium

3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konto u legalnego bukmachera Milenium. Nigdzie swojego udziału nie trzeba zgłaszać chcąc liczyć na wspomniane bonusy, ani też się zapisywać.

Podstawowy krok to dokonanie rejestracji konta. Ta czynność w żadnym wypadku nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu oraz jest bardzo prosta, więc każdy gracz sobie z tym poradzi. Konto można jedynie założyć na stronie bukmachera www.milenium.pl.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Milenium?

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego obowiązkowo trzeba w procesie rejestracyjnym wpisać kod promocyjny BETONLINE. Później już gracz nie będzie miał takiej możliwości, aby to zrobić.

Bonus do 1500 PLN i extra premie od Milenium

Użytkownik, który dokonał już rejestracji konta musi dokonać już pierwszej wpłaty, która to w dodatku jest objęta promocją. Bukmacher Milenium przyznaje bonus równowartości depozytu, aż do 1500 PLN.

Poza tym jak typer dokonał wpłaty w wysokości minimum 50 PLN w gratisie otrzyma freebet o wartości 20 PLN.

Cashback do 150 PLN na start u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u bukmachera Milenium jest objęty zakładem bez ryzyka. Chcą skorzystać z tej formy bonusu należy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak pierwszy kupon okaże się przegrany to nic straconego! Bowiem wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 150 PLN.

Milenium: Happy Hours u bukmachera Milenium zwiększa wygrane o 14%

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Milenium może korzystać z szeregu ciekawych promocji jak chociażby Happy Hours, w której to akcji kupony są bez podatku.

Godziny trwania tej akcji są codziennie inne, ale znajdują się na stronie operatora. Wystarczy zagrać kupon w czasie ich trwania i spełnić poniższe warunki, aby liczyć na ewentualna większą wygraną o 14%.

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.