Poznaj aktualny kod promocyjny do bukmachera legalnego BetClic. Jak zgarnąć bonus w 2019 roku? Szczegóły dostępne są już teraz – wystarczy przeczytać!

Aktualny kod promocyjny BetClic 2019!
Aktualny kod promocyjny BetClic 2019!

Zwrot stawki w BetClic

Każdy kto zarejestruje się na stronie BetCic może liczyć na specjalny bonus powitalny. Do zdobycia jest cashback 500 PLN, który można otrzymać w przypadku porażki w pierwszym postawionym kuponie.

Rejestracja na stronie marki BetClic jest bardzo prosta, ale warto pamiętać też o tym, iż dostępna jest aplikacja BetClic, która pozwala na wykorzystywanie premii i zakładanie konta.

Aktualny kod promocyjny w BetClic brzmi KOD500. Gdzie można go wpisać, czy jest to na pewno bezpieczne i darmowe? O nic nie musisz się martwić – wszystko odbywa się zgodnie z prawem!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Miejsce do wpisania kodu nie jest trudno znaleźć. Wystarczy przejść do ostatniego kroku rejestracji i kliknąć w rubrykę o nazwie „Kod promocyjny”.

KOD500 – bonus powitalny i kod w BetClic

Pamiętaj, że tylko przy rejestracji konta można wykorzystać bonusowe hasło KOD500. W późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości, a więc w kwestii bonusu wszystko zależy od ciebie!

Bukmacher BetClic znany jest z tego, że organizuje dla graczy liczne promocje. Nawet teraz możesz sprawdzić, co jeszcze oferuje, ale najpierw przede wszystkim musisz posiadać konto typerskie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.