Cashback, czyli dokładne mówiąc zakład bez ryzyka oferuje graczom bukmacher BetClic Polska. Gracze u tego bukmachera rozpoczynają swoję grę bez najmniejszego ryzyka. Pod warunkiem, że wpiszą hasło promocyjne, a znajduje się on poniżej w artykule.

BetClic najnowszy kod promocyjny na start.

BetClic najnowszy kod promocyjny na start.

Oferta powitalna skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Gracz chcąc skorzystać z tej promocji w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na stronie www.BetClic.pl.

Proces zakładania konta nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Aktualny kod promocyjny BetClic

Warunkiem koniecznym, aby skorzystać z Cashbacka, jest wpisanie hasła promocyjnego „KOD550” podczas rejestracji konta. Jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Po spełnieniu tych warunków gracz musi dokonać wpłaty i zagrać kupon.

Kwalifikują się wszystkie zdarzenia z całej oferty bukmachera BetClic. Poza typy mogą pochodzić one z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Zwrot 100% stawki za przegrany zakład trafi na konto typera pod warunkiem, że gracz spełniał powyższe warunki, a poza tym jego zakład okazał się przegrany.

Promocja dostępna jest również w aplikacji bukmachera, która uważana jest za najlepszą ze wszystkich dostępnych u Polskich bukmacherów online. Aplikacja Betclic jest do pobrania na oficjalnej stronie zakładów Betclic Polska.

BetClic Polska

Bukmacher Betclic niezwykle często oferuje graczom ciekawe bonusy, jak chociażby „Wielka Gra” oraz „Pewny zakład’, w których to akcjach typerzy mogą otrzymać darmową gotówkę za obstawienie meczy.

Dodatkowo dostępna jest aplikacja mobilna oraz BetClic TV, a tam bez żadnych limitów i ograniczeń można oglądać wydarzenia sportowe na żywo.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.