Bukmacher eFortuna zmniejsza przegrane wszystkim graczom za obstawienie meczy z piłki nożnej w ramach oferty „Piłkarski bezpiecznik”. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Pewne obstawienie meczy w Fortunie. 50 PLN dla graczy

Pewne obstawienie meczy w Fortunie. 50 PLN dla graczy

Warto jest dodać, że przed nami bardzo emocjonujące weekend piłkarski na polskich boiskach, ponieważ oprócz spotkań w PKO Ekstraklasie na boiska wracają zawodnicy Fortuna 1 liga.

Na tą okazję bukmacher www.eFortuna.pl oferuje każdemu swojemu użytkownik specjalną ofertę promocyjną „Piłkarski bezpiecznik”, która jest aktywna wyłącznie do 1 sierpnia do godziny 23:59.

PKO Ekstraklasa: Bonusy bukmacherskie

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej ofert promocyjnej jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za nie mniej niż 50 PLN, na którym to koniecznie musi znajdować się co najmniej cztery zdarzenia z rozgrywek PKO Ekstraklasy i Fortuny 1 liga. Dodać jest warto, że na kuponie mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie może to wynieść nawet 50 PLN.

2310 PLN na start w eFortunie

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują na start każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać darmowe środki. A w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • pewne 20 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 2000 PLN
  • bezpieczny kupon do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkie graczom jedynie w momencie wpisana kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.