Interesujesz się piłką nożną? Lubisz stawiać piłkarską Ligę Europy ? To dzisiaj nie możesz przejść obojętnie obok promocji jaką promuje bukmacher LvBet z okazji wspomnianych rozgrywek. Szczegóły Promocji można znaleźć poniżej:

Bukmacher z okazji ostatniej serii spotkań Ligi Europy  daje 7% więcej ze specjalnej puli od kuponów wygranych. Warunek jest prosty kupon trzeba zawrzeć jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 13 grudnia. 

Drugim warunkiem, aby otrzymać bonus od bukmachera jest to,że kupon musi być zawarty z aplikacji mobilnej. Jeżeli gracz zawsze postawi kupon  ze strony internetowej bądź też mobilnej, promocja wówczas nie jest uwzględniona.

To wszystko sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać udziału w promocji. Kupon zwarty na spotkania z piłkarskiej Ligi Europy z aplikacji mobilnej automatycznie bierze udział w promocji.

Nie masz konta wLvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.