Bukmacher Totolotek oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać darmowe środki. Za dokonanie pierwszej wpłaty każdy użytkownik może otrzymać nawet 1000 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Totolotek: jaki bonus na start 2020

Totolotek: jaki bonus na start 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Proces założenia konta zajmie typerowi dosłownie kilka chwil.

Jaki kod promocyjny u bukmachera Totolotek?

Należy jednak pamiętać, że bonus powitalny trzeba odblokować. Można to wykonać jedynie poprzez wpisania kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Później gracz nie będzie posiadał takiej możliwości.

Istotne w tym wszystkim jest to, że jest to jedyna możliwość, aby go wpisać.

Po tym jak użytkownik przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych może dokonać już jedynie pierwszej swojej wpłaty, która to jest objęta promocją.

betclic darmowy kod promocyjny

Totolotek. Bonus na start do 1000 PLN

Gracz, który dokona pierwszego swojego depozytu u bukmachera Totolotek może liczyć już na start na darmowe środki. Wysokość otrzymanej kwoty uzależnione jest od kwoty jaką typer wpłacił:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 700 PLN, jej równowartość otrzyma tylko w formie środków bonusowych. To sprawi, użytkownik będzie posiadał 1400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Każdy gracz w ramach bonusu powitalnego może otrzymać nawet 1000 PLN.

Totolotek: bonus na aplikację mobilną

Bukmacher Totolotek oferuje swoim graczom aplikację mobilną , gdzie to na start można otrzymać już darmowy bonus w wysokości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać 49 PLN.

Chcąc otrzymać darmowe środki wystarczy jedynie pobrać aplikację mobilną, a następnie dokonać przez nią pierwszej wpłaty.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.