Specjalną ofertą powitalną wraz z Nowym Rokiem przygotował bukmachera TotalBet. Już za rejestrację na koncie gracza trafi bonus o wartości 20 PLN, zaś za spełnienie kolejnych punktów na konto gracza mogą trafić kolejne darmowe freebety.

Darmowy bonus bez depozytu 2020 dla każdego gracza

Darmowy bonus bez depozytu 2020 dla każdego gracza

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera TotalBet.

Podstawowa czynność jaka wymaga jest podczas trwania tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Gracz musi założyć na konto na stronie bukmachera www.Totalbet.pl. Nie trzeba wychodzić nawet z domu, aby tego dokonać.

W dodatku proces rejestracyjny jest bardzo prosty i czytelny. Przez co każda osoba bez najmniejszych nawet problemów sobie z nim poradzi.

Po spełnieniu tych warunków na koncie gracza w Totalbet trafi darmowy freebet o wartości 20 PLN. Trzeba nadmienić, że gracz nie musi nigdzie dokonywać wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

STS: Kod pormocyjny 2020

Freebet Totalbet za darmo 2020

W dodatku nie można zapominać, że bukmacher TotalBet oferuje graczom kolejne darmowe freebety, które to zostaną przyznane za:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Darmowa premia za depozyt do 5000 PLN!

Każdy użytkownik, który dokona pierwszego depozytu u bukmachera TotalBet może liczyć na darmowe środki. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest jedynie od kwoty jaką gracz wpłacił.

Maksymalna premia jaka może trafić na konto gracza to 5000 PLN. Warto jest wiedzieć, że żaden inny bukmacher w Polsce nie posiada tak dużego bonusu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.