Jeżeli założysz konto na stronie bukmachera BetClic, będziesz mógł otrzymać nawet 1000 PLN na start. Jak dokładnie to działa? Mamy dla ciebie wszystkie istotne szczegóły!

1000 PLN na start w Betclic. Co zrobić, by odebrać taką kasę?
1000 PLN na start w Betclic. Co zrobić, by odebrać taką kasę?

Zakładanie konta w BetClic

Rejestracja BetClic to proces, który zajmuje dosłownie kilka chwil. Nawet jeśli będzie to twój pierwszy bukmacher internetowy, nie będziesz miał żadnych problemów z zapisaniem się na tę stronę.

Każdy nowy gracz może liczyć na bonus powitalny BetClic wynoszący nawet 1000 PLN. Premia wynosi dokładnie 100% wartości pierwszej wpłaty, ale nie więcej niż tyle, co przed chwilą napisaliśmy.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

BetClic bonus powitalny na start

Jak obliczyć, ile otrzymamy na dzień dobry w BetClic? To bardzo proste. 100 PLN wpłaty 100 PLN bonusu, 300 to 300, a 1000 to dokładnie 1000 złotych na start!

Każdy może otrzymać tylko jeden bonus na start, dlatego tez tak ważne jest, by pierwsza wpłata wynosiła możliwie jak najwięcej. Oczywiście, nie jest wykluczone korzystanie w późniejszym czasie z innych okazjonalnych promocji dla graczy.

Czy taki bonus na start jest legalny? Tak, a to dlatego, że BetClic posiada licencję Ministerstwa Finansów. Kasa przyznawana jest po dokonaniu wpłaty numer jeden, a wszystko odbywa się automatycznie.

Interesują cię nie tylko poradniki bukmacherskie, ale także inne oferty od BetClic? Śledź naszą stronę na bieżąco, a zawsze będziesz dobrze poinformowany! 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.